Кваснєвський радить владі та опозиції об’єднатися заради євроінтеграції

22 Квітня 2013, 19:08

Кваснєвський зазначив, що 22 квітня вже зустрівся з головою Верховної Ради Володимиром Рибаком і лідерами усіх парламентських фракцій.

"Ми хотіли сказати від імені Європейського Парламенту, що нам потрібна надзвичайно серйозна змістовна робота Ради. Нам потрібна спільна робота всіх парламентаріїв для ухвалення необхідних законів. Угода про Асоціацію – це історичний момент для України. Це не буде перемога уряду і програш опозиції, це буде перемога всього українського народу", – наголосив політик.

Він навів приклад європейських країн, зокрема Польщі, в якій влада й опозиція свого часу об'єдналися для інтеграції до ЄС.

Кваснєвський підкреслив, що під час доповіді Моніторингової місії Європарламенту в Страсбурзі був відзначений прогрес України на шляху підписання Угоди про Асоціацію. Він додав, що одним із головних досягнень роботи цієї місії є те, що Європа перестала сприймати події в Україні в "чорно-білих тонах".

"Зараз це ставлення змінилося, і багато з європейських політиків більш глибоко розуміють Україну", – сказав Кваснєвський і додав, що всі фракції Європарламенту позитивно оцінюють роботу Моніторингової місії.

Нагадаємо, 18 квітня віце-президент Європарламенту Яцек Протасевич повідомив у Twitter, що місія Пета Кокса і Александра Кваснєвського працюватиме до вересня

Того ж дня було опубліковано звіт про виконану роботу.

96