Кузьміна допитають у рамках розслідування справи Тимошенко

13 Березня 2014, 23:01

"У нас конкретного кримінального провадження, зареєстрованого стосовно колишнього заступника генпрокурора Кузьміна, немає", – зазначив він.

"Але у нас на сьогодні зареєстровано кримінальне провадження за зверненням Тимошенко та її захисників про фальсифікацію кримінальної справи, незаконне затримання й тримання під вартою, що підтверджено рішенням Європейського суду", – додав Баганець.

"Звичайно, цю особу (Кузьміна – ред.) у рамках розслідування цього провадження обов'язково буде допитано, в якому статусі – покаже слідство", – повідомив він.

Як відомо, виконуючий обов'язки президента Олександр Турчинов звільнив Рената Кузьміна з посади заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони.

У жовтні 2013 року експерти висловлювали думки щодо впливу справи колишнього прем'єр-міністра Юлії Тимошенко на призначення першого заступника генерального прокурора Рената Кузьміна на посаду заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони.

Раніше Генеральна прокуратура підозрювала Тимошенко в організації вбивства депутата Верховної Ради 2-го скликання Євгена Щербаня. Генпрокуратура називала мотивом організації вбивства Щербаня конфлікт його бізнес-інтересів з інтересами Тимошенко і колишнього прем'єр-міністра Павла Лазаренка.