Кужель подала у відставку з поста заступника Тігіпка

22 Жовтня 2011, 12:28

"Сергій Леонідович, прийміть, будь ласка, сьогодні мою відставку", – сказала Кужель, звертаючись до лідера партії "Сильна Україна", віце-прем'єр-міністра, міністра соціальної політики Сергія Тігіпка.

Вона пояснила своє рішення тим, що "Сильна Україна" має намір прийняти рішення про об'єднання з Партією регіонів.

"Я свій вибір зробила, і це вибір усвідомлений. Я 17 років життя присвятила створенню середнього класу в Україні, і я не можу ввійти в команду, що знищує цей клас", – додала Кужель.

У коментарі журналістам вона зазначила, що має намір сконцентрувати свою діяльність на громадській роботі й створенні громадського руху й не має наміру вступати в яку-небудь партію.

"Я оголошую про створення громадського проекту й буду займатися ним. Я зробила аналіз, що в усьому світі зараз іде об'єднання громадських рухів, тому що люди розуміють, що загралися ми в партії", – вважає Кужель.

Вона заявила, що має намір зосередити свої зусилля на консолідації зусиль громадськості щодо протидії заявленої владою земельної реформи. На думку Кужель, відповідний проект не в інтересах українського народу.

У той же час вона підкреслила, що не має наміру балотуватися в депутати Верховної Ради на наступних парламентських виборах. "Я не хочу в парламент… А що, він сьогодні вирішує? Покажіть мені, що сьогодні вирішує парламент, якщо він голосує за вказівкою", – вважає Кужель.

На її думку, балотуватися в Раду можна тільки тоді, коли відчуєш, що в тебе є консолідована команда, члени якої не можуть зрадити.

Кужель зазначила, що стала членом "Сильної України", коли повірила, що ця партія може провести реальні реформи й змінити майбутнє країни, але тепер вона в ній розчарувалася, зокрема, розчарувалася в лідері політсили Тігіпку.

Нагадаємо, 16 серпня Сергій Тігіпко заявив про намір "Сильної України" увійти до складу Партії регіонів.

29 серпня він назвав неостаточним рішення про злиття "Сильної України " із ПР, а на з'їзді партії 22 жовтня запропонував відкласти ухвалення остаточного рішення щодо об'єднання з Партією регіонів до другого етапу з'їзду.

Кужель виключала свій вступ у Партію регіонів.