Кужель: чотири партії пропонували мені посаду голови, але я на це не пішла

24 Жовтня 2011, 08:17

Про це вона заявила виданню "Коммерсант-Украина".

"Наскільки я знаю, мій громадянський проект на сьогоднішній день один з найбільш затребуваних. Повірте, три-чотири партії мені пропонували посаду голови, але я на це не пішла, бо вважаю, що зараз важливіше створити громадянське суспільство", – заявила Кужель.

У першу чергу, за словами Кужель, буде підписано хартію, розроблено програму і затверджено регламент. "На першому етапі ми будемо формувати спільну думку щодо різних питань, скажімо, про податок на землю. Потім, коли підготуємо відповідний документ, вийдемо всі разом з вимогою до влади прийняти його. Що буде далі – подивимося", – розповіла Кужель про перші кроки своєї організації.

Вона наголосила, що не керівник, а один з координаторів цього руху. За її словами, новий громадський рух вирізнятиметься з-поміж інших тим, що, у першу чергу, прораховуватиме результати впровадження того чи іншого підзаконного акту або закону.

Кужель заявляє, що в Україні зараз немає "третьої сили". "Якби вона була, я б не створювала громадянського руху, а дозволила б собі відпочивати", – зазначила вона.

Розмовляти щодо її колишнього соратника Сергія Тігіпка Кужель відмовилася. "Не треба мене питати ні про Тігіпка, ні про партію. Я подала у відставку. Якщо я зараз почну щось обговорювати й аналізувати, вийде досить непристойно", – заявила вона. Кужель лише зазначила, що із серпня, коли Тігіпко оголосив про намір об'єднати "Сильну Україну" з Партією регіонів вони не спілкувалися.

Нагадаємо, у суботу, 22 жовтня, заступник голови партії "Сильна Україна" Олександра Кужель подала у відставку. Відповідну заяву вона зробила, виступаючи на з'їзді партії в Києві.