Курсанти академії сухопутних військ стали виконавцями замовного вбивства – Матіос

3 Серпня 2016, 12:04

Прокуратура Хмельницького гарнізону направила до суду обвинувальний акт щодо двох курсантів 1 курсу Національної академії сухопутних військ ім. Сагайдачного за вчинення ними вбивства на замовлення. Про це повідомляється на персональному сайті головного військового прокурора Анатолія Матіоса.

Правоохоронці встановили, що один з курсантів академії, діючи на замовлення 30-річної дружини покійного, прийшов в гості до потерпілого і навмисне завдав численних ударів по голові чоловіка. В цей час його спільник спостерігав за діями виконавця злочину і виконував роль помічника, в разі чинення опору жертвою. Після холоднокровного вбивства курсанти покинули приміщення квартири і на поїзді з м.Славута повернулися в м Львів.

В ході попереднього розслідування встановлено, що підозрювана – дружина жертви замовила вбивство чоловіка через бажання останнього після розлучення самостійно виховувати їх спільну дитину, що не входило в її плани. Вона на ґрунті неприязних відносин до найдрібніших деталей спланувала з виконавцями хід злочину.

Даний злочин злочини передбачений ч.2 ст.115 (умисне вбивство) КК України, якою визначено покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 10 до 15 років або довічним позбавленням волі.

Нагадаємо, 22 липня в зоні АТО за підозрою у продажу бойовикам боєприпасів затримали заступника командира 53-їокремої механізованої бригади ЗСУ.