Курахове — 10 років на межі війни (фоторепортаж)

Війна
3 Травня 2024, 14:15

Сьогодні, 3 травня, в Страсну п’ятницю, російські окупанти знову обстріляли містечко Курахове, якому не пощастило опинитись неподалік лінії зіткнення. До межі окупованого Донецька звідси всього 35 кілометрів, до лінії фронту — неповні 10.

Так звані «православні» й так звані «захисники традиційних цінностей» навмисне били по центру міста осколково-фугасними боєприпасами, щоб завдати йому болючіших руйнувань та спричинити якнайбільше жертв. Цього разу пошкодили багатоповерхівки, поранили двох людей, ще двоє загинули, написав на своїй сторінці у соцмережах мер міста Роман Падун.

Це вже далеко не перший обстріл Курахового і, на жаль, певно не останній. Місто помалу перетворюється на руїну. Складається враження, що окупанти затялися стерти це містечко з лиця землі, як зробили це із Маріїнкою, Авдіївкою та Бахмутом.

Буквально напередодні кореспондент Тижня побував у містечку, де немає жодного непошкодженого будинку, і яке ворог розстрілює майже впритул. Але містечко попри все живе, тримається і не збирається здаватись.