Кулеба назвав провалом переговорний процес з Іраном щодо катастрофи МАУ

30 Грудня 2020, 11:51

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба переговорний процес з Іраном у справі про катастрофу літака Міжнародних авіаліній України став провалом. Про це 30 грудня Кулеба заявив у інтерв'ю "ТСН".

 

Міністр пояснив, що в результаті переговорів не вдалося вийти на той результат, який чекала Україна. Кулеба розповів, що хотів би, щоб у переговорах з Іраном вдалося вийти на конкретні результати.

 

"Попри весь наш тиск, попри всі наші спроби вести переговори і так, і так, станом на кінець року іранська сторона все-таки не виконала ті обіцянки, які вона давала. Ми так і не отримали, наприклад, технічний звіт про катастрофу, і не змогли просунутися в переговорах", – зазначив міністр.

 

Як повідомлялося, іранські ЗМІ заявили, що Організація цивільної авіації Ірану представила остаточний технічний звіт про катастрофу літака МАУ рейсу PS752 і що звіт був переданий 21 грудня через відеоконференцію представникам країн, громадяни яких загинули в цій авіакатастрофі.

 

Раніше Іран відкликав пропозицію щодо виплат сім’ям загиблих у авіакатастрофі літака МАУ у Тегерані, оскільки кошти на компенсації хотіли виділити із фонду нацрозвитку.