«КУБ: Будні Українських Комунікаційників» і чому важливо вміти читати назви навиворіт?

19 Вересня 2023, 12:46

Новий івент «КУБ» об’єднає фахівців діджитал-індустрій і хедів агенцій 29 вересня

Щодня представники діджитал-індустрій мислять неординарно, вигадуючи нові неймінги, стратегії розвитку брендів та концепти, тому повна назва події розшифровується навспак і звучить так: «Будні Українських Комунікаційників», — як символ постійної креативної роботи.

Комунікаційна агенція «AVERINA» запрошує приєднатися до заходу «КУБ», який відбудеться 29 вересня 2023 року. Цей івент покликаний об’єднати комунікаційників, піарників, діджитал-фахівців, дизайнерів, копірайтерів, журналістів та інших представників креативних індустрій на одній події, а також створити місце, де кожен зможе познайомитися із новими людьми, понетворкати, з кимось заколабитися та придумати цікаву ідею.

У рамках заходу буде організовано ряд цікавих лекцій від провідних фахівців галузі, які поділяться своїм досвідом та інсайтами щодо найактуальніших тем у світі комунікацій, медіа. Кожен матиме можливість поглибити свої знання, розширити базу контактів й знайти нові перспективи для співпраці.

Ідейним автором події є Роман Загорняк — директор AVERINA, власник популярного каналу «Будні піарника» та експерт у сфері комунікацій.

Роман вирішив об’єднати ком’юніті своїх друзів, тобто представників діджитал-сфери, на одному заході. Тож цікаве спілкування та кайфові люди на івенті точно будуть. У рамках першої частини події, спікерами стануть:

  • Роман Загорняк — успішний комунікаційник та ідейник проведення цього заходу;
    Нікіта Руднік — засновник маркетингової агенції повного циклу Repost media;
  • Дмитро Котенок — сo-founder Waylight —  студії онлайн-бізнесу для експертів та криейторів;
  • Микола Токарєв — амбасадор компанії PRNEWS.IO, платформи для публікації PR-матеріалів у ЗМІ по всьому світу;
  • Анастасія Кириленко — засновниця PR-редакції “kirilllenka”;
  • Катерина Волошина — головна редакторка MMR — провідного видання про маркетинг, комунікації, креатив та медіа;
  • Дар’я Уманець — Head of Communications компанії infocus та co-owner infocus.assist.

У другій частині планується нетворкінг: можна буде завести нові знайомства, поспілкуватися із хедами агенцій, які працюють всередині бренду, можливо, хтось знайде нового партнера чи місце роботи, хтось зможе обмінятися класними кейсами, щоб створити новий продукт, який здивує усіх. Також на події можна буде долучитися до благодійності, задонативши в фонд «603.7», який допомагає військовим.

Агенція «AVERINA», заснована Анастасією Аверіною, пропонує учасникам івенту відкрити для себе нові можливості у сфері медіа та комунікацій.

Місце проведення — ТРЦ Gulliver. Інші деталі незабаром будуть на каналі «Будні піарника». Скоріше підписуйтеся, щоб нічого не пропустити!

Автор:
Тиждень