Кримський спікер стверджує, що у Януковича чуття як у тварини

31 Грудня 2010, 17:59

За словами Константинова, зараз щоб чогось добитися, парламент автономії вимушений «стукатися до народного депутата, брати його за руку, просити».


«А чому нардеп повинен займатися цією проблемою? Усе нелогічно, такий алгоритм працювати не буде поки кримський парламент не отримає право законодавчої ініціативи», – наголосив Константинов.


За його інформацією, ВР Криму попросила надати їй таке право, хоча, як вважає сам кримський спікер, парламент автономії ще сам до цього не готовий.


«Хоча з боку президента підтримка буде, він бачить цю необхідність. На подив, треба сказати, не для преси, політичне чуття у нього просто тваринне . Він уловлює якусь політичну проблему, ти думаєш, що у тебе якась істина, а він діє на випередження», – процитувала Константинова газета «Перша кримська».


Константинов також фактично визнав, що Верховна Рада Криму практично ніяк не впливає на процеси в автономії.


«Як депутат ВР Криму я в цій будівлі з моменту створення автономії. І мене завжди вражало, я зараз боюся цим сам захворіти, що люди збираються, щось обговорюють і роблять вигляд, що вони на щось впливають. Насправді, якщо уявити, що ці люди завтра не вийдуть на роботу, то нічого не зміниться. Ось це мене найбільше добиває. Виходить, ти займаєшся просто незрозуміло чим», – пояснив Константинов.


На пропозицію журналістів уявити, що завтра не стане Януковича, кримський спікер емоційно вигукнув: «Ой не потрібно цього уявляти! Ви навістіть не уявляєте, що ви уявили».