“Кримський диверсант” Захтей написав Путіну прохання про помилування

9 Вересня 2019, 17:54

Обвинувачений у справі «кримських диверсантів» Андрій Захтей написав прохання про помилування на ім'я президента Російської Федерації Владіміра Путіна. Про це розповіла його дружина Захтей Оксана.

 

За її словами, таке рішення Захтей прийняв після того, як дізнався, що його не включили в списки на обмін утримуваними особами між Україною і Росією, який відбувся 7 вересня.

 

"Про рішення Андрія написати лист з проханням про помилування я дізналася від адвоката. Лист вже надіслано. Це не просте рішення, Андрій його прийняв після того, як дізнався, що його немає в списках на обмін", – розповіла вона.

 

Оксана Захтей підкреслила, що і чоловік, і вона сама щасливі за політв’язнів, яких повернули в Україну.

 

"Я хочу сказати, що ми щиро раді за всіх, хто опинився на волі, особливо за їх сім'ї. Власне, такими ж мотивами було продиктоване рішення Андрія. Він використовує будь-який шанс, щоб швидше опинитися вдома з рідними", – додала вона.

 

Як повідомлялося, у окупованому Криму так званий Верховний суд оголосив вирок фігуранту так званої "справи українських диверсантів" Андрію Захтею, згідно з яким засудив його до 6,5 років колонії суворого режиму.