«Кримського диверсанта» Панова взявся захищати колишній адвокат Сенцова

16 Жовтня 2016, 17:28

Захищати інтереси арештованого українського «диверсанта» Євгена Панова буде російський адвокат Дмітрій Дінзе, який раніше захищав українського режисера Олега Сенцова.

Про це повідомив брат Панова Ігор Котелянець, передає Кримська правозахисна група

Панова російські слідчі звинуватили в організації диверсій на території анексованого Криму і тиждень тому таємно перевезли до московського СІЗО «Лефортово». 

Зазначимо, серед підзахисних Дінзе також відомий російський художник-акціоніст Петро Павленський, який підпалював двері офісу ФСБ в Москві на знак підтримки Сенцова.

Нагадаємо, ФСБ Росії заявила, що запобігла терористичному акту в Криму, який, за даними спецслужби, був організований української розвідкою. У ФСБ стверджують, що затримали громадян як України, так і Росії, а керував цією мережею нібито Панов Євген Олександрович, 1977 року народження.

Брат Панова заявив, що його викрали в Запорізькій області і вивезли в окупований Крим для інсценування провокації проти України. Слідчі Національної поліції відкрили кримінальне провадження через викрадення Панова.

У Генштабі Збройних сил України назвали такі заяви російської сторони провокацією. У той самий час у Міноборони України зазначили, що подібні заяви з боку ФСБ є нічим іншим, як спробою виправдати передислокацію та агресивні дії військових підрозділів Російської Федерації на території тимчасово окупованого півострова.