Кримського активіста Мемедемінова помістили в психлікарню – адвокат

30 Червня 2018, 15:23

Заарештованого в анексованому Російською Федерацією Криму активіста Нарімана Мемедемінова помістили в психіатричну лікарню. Про це повідомляє "Кримська солідарність" з посиланням на адвоката Еміля Курбедінова.

 

"Без рішення суду, ґрунтуючись лише на постанові слідчого, 28 червня 2018 року громадянський журналіст і активіст Наріман Мемедемінов, як мінімум, на 20 днів поміщений в психіатричну лікарню для Іобстеження", – йдеться в повідомленні.

 

Адвокат також зазначив, що подібні дії це є нічим іншим як грубим порушенням прав Мемедемінова і тиском на його принципову позицію.
 

Нагадаємо, 23 березня в окупованому Криму підконтрольний Москві Київський районний суд Сімферополя заарештував кримськотатарського активіста Нарімана Мемедімінова до 16 травня 2018 року. За день до того 22 березня в будинку Мемедемінова російські силовики і правоохоронці провели обшук, а потім відвезли на допит в управління ФСБ Росії в Сімферополі.

 

Згодом стало відомо, що Прокуратура Криму розпочала кримінальне провадження через незаконний арешт кримськотатарського активіста та блогера Нарімана Мемедімінова.