Криклій назвав умови для подорожей до найпопулярніших серед українців країн

14 Липня 2020, 12:51

Станом на 14 липня найпопулярнішими країнами, які приймають українців з туристичними цілями є Туреччина, Єгипет, Албанія, Хорватія та Чорногорія. Кожна з цих країн має свої умови в’їзду, обов’язкові до виконання. Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій у своєму Telegram-каналі.

 

Міністр розповів про правила в'їзду для українців до кожної з країн.

 

  • До Туреччина в’їзд та повернення без обмежень.
  • До Єгипту в’їзд необмежений. Повернення – обов’язкова 14-денна обсервація/самоізоляція або негативний результат ПЛР тесту на COVID-19 по прибуттю.
  • До Албанії в’їзд необмежений. Повернення – обов’язкова 14-денна обсервація/самоізоляція або негативний результат ПЛР тесту на COVID-19 по прибуттю.
  • До Хорватії при в’їзді потрібно пройти 14-денну самоізоляцію або негативний результат ПЛР тесту на COVID-19, зроблений протягом останніх 48 годин. Повернення – без обмежень.
  • До Чорногорії в’їзд без обмежень у разі організованого прибуття авіатранспортом на умовах, передбачених Міністерством сталого розвитку та туризму. Для пасажирів наземного транспорту – обов’язковий негативний результат ПЛР тесту на COVID-19, зроблений не пізніше, ніж за 72 години до перетину кордону. Повернення – обов’язкова 14-денна обсервація/самоізоляція або негативний результат ПЛР тесту на COVID-19 по прибуттю.

 

Нагадаємо, що від 11 липня громадянам України, які хочуть потрапити в Хорватію, необхідно буде обов’язково проходити 14-денну самоізоляцію або ж потрібно буде мати тест на COVID-19 не давніше, як 48 годин.