Круглий стіл Кравчука поставили на паузу

17 Грудня 2013, 11:35

«Щодо проведення "круглого столу" сьогодні – немає інформації. Я пам'ятаю, що його анонсовано усно Леонідом Макаровичем, однак проведення "круглого столу" поки що не планується на сьогодні. Слідкуйте за анонсами», – сказав Поліщук.

Як повідомлялось, 13 грудня Кравчук заявив, що наступне засідання загальнонаціонального круглого столу "Об'єднаймо Україну" відбудеться 17 грудня.

Попереднє засідання круглого столу, в якому брали участь Віктор Янукович та лідери опозиції, не транслювався в ефірі загальнонаціональних телеканалів, а трансляцію в інтернеті з перервами здійснювало Громадське телебачення, журналісти якого заявляли про «заглушений мобільний зв’язок» і мережу.

Дізнавшись про це, Кравчук порадив представникам влади звільнити тих, хто заважав транслювати круглий стіл.

"Якщо перешкоджають засобам масової інформації подавати те, що робиться, а робилося там дуже інтелігентно і відповідально… Значить, Юра (Юрій Мірошниченко, представник президента у ВР), скажіть своїм… Олено (Олена Лукаш, міністр юстиції), скажіть своїм, я не знаю, кому. Ви можете дізнатися…Скажіть, хто це робить, назвіть їх, і щоб завтра їх не було на службі", – підкреслив Кравчук.

Нагадаємо, 13 грудня відбувся круглий стіл за участю влади, опозиції та громадськості. Віктор Янукович під час засідання круглого столу запропонував амністію арештованих протестувальників та мораторій на застосування сили.

Читайте також: Європарламентар: ініційований владою України круглий стіл матиме погані наслідки