КРУ за три місяці знайшло порушень на 9 мільярдів

8 Квітня 2011, 16:55

Як повідомив заступник голови Державної фінансової інспекції  Денис Красніков сьогодні під час брифінгу, втрати державних ресурсів склали 1,7 млрд грн.

Водночас він зазначив, що силами КРУ усунуто порушень на суму понад 1,048 млрд грн.

«Це рекордний показник нашої роботи. Вперше за увесь час існування нашої Служби протягом кварталу ми вийшли на суму відшкодованих втрат, що перевищує мільярд гривень…

На цю суму можна годувати всіх строковиків української армії, як мінімум, протягом двох років», – сказав Красніков.

Він назвав приклади усунених порушень на найбільші суми. Зокрема, у ПАТ «Родовід банк» – на 3,5 млрд грн; в АБ «Укргазбанк» – майже на 364 млн грн; порушення, допущені під час використання бюджетних коштів, виділених на ліквідацію наслідків повені, яка сталася у липні 2008 року в Західній Україні, – на 410 млн грн; на підприємствах, що належать до сфери управління Міністерства промислової політики України, – 34 млн грн; у Державній службі автомобільних доріг України – на 15 млн грн.

У відомстві нагадали, що за І квартал 2010 року відшкодування, що призвели до втрат, становили 266,4 млн грн, за увесь 2010 рік силами державної контрольно-ревізійної служби відшкодовано близько 1,8 млрд грн.

Як відомо, тільки під час ревізії на 154 підприємствах, які належать до сфери управління Міністерства промислової політики України фінансових порушень і недоліків було виявлено на загальну суму понад 1,3 млрд.грн.