Кравчук пообіцяв забезпечити Януковича матеріалами про зміни Конституції до серпня

21 Лютого 2011, 19:19

«Ми говорили тут відкрито. Справді, ми хочемо надати цьому процесу демократичний, публічний характер. Щоб Асамблея стала трибуною, де люди можуть висловити свої пропозиції. Вони будуть оцінені та обговорені. Якщо щось корисне, то буде показане, чому воно корисне, або ж чому воно не може бути прийнято. Людині головне розповісти, а не взяти та кинути», – пояснив Кравчук.

Він запевняє, що люди зможуть брати участь у конференціях, «круглих столах».

«Сухий осад викидатимемо, а найцінніше з цих зустрічей підсумовуватимемо. Звісно, ми не можемо прийняти 30 мільйонів пропозицій. Але якщо побудувати процес демократично та відкрито та захотіти слухати, а не орієнтуватися на думку, яка вже давно сформована в якомусь кабінеті, то все можна зробити», – уточнив політик.

Кравчук пообіцяв, що у серпні президент Віктор Янукович вже матиме перші матеріали про зміни у Конституції.

«Треба йти в ногу зі змінами, які відбуваються. Головне легітимізувати та демократизувати процес. Залучити до нього якомога ширше коло експертів, громадян. На День незалежності президент, звертаючись до людей, вже матиме матеріали стосовно змін Конституції. Зможе сказати, що процес розпочався, що вже є напрацювання. Матимемо можливість говорити про конкретні речі», – розповів Кравчук.

Як повідомлялось, 21 лютого під головуванням Януковича відбулося засідання, присвячене створенню Конституційної Асамблеї. На ньому Янукович повідомив, що роботу з підготовки нової Конституції має очолити Леонід Кравчук.