КПВВ «Зайцеве» вирішили перенести ближче до лінії розмежування – Держприкордонслужба

13 Жовтня 2016, 16:49

Контрольний пункт в’їзду-виїзду «Зайцеве» найближчими тижнями буде перенесено ближче до лінії розмежування на Донбасі. Про це на брифінгу сказав помічник голови Держприкордонслужби Олег Слободян.

«Рішення про перенесення контрольного пункту в’їзду-виїзду «Зайцеве» ближче до лінії розмежування вже прийнято, відбулися відповідні наради в Донецькій військово-цивільній адміністрації. Це потребує певної підготовчої роботи, вона зараз триває, але в перспективі вирішення цього питання короткострокове, тобто це не буде затягнуто на тривалий термін і вирішиться в найближчі тижні», – заявив він.

«Це потрібно виключно з міркувань безпеки тих громадян, які перетинають лінію розмежування, тому що дуже велика відстань була між контрольним пунктом в’їзду-виїзду і блокпостом, який знаходився на «нулі», відповідно додаткові ризики створювалися під час руху лісопосадкою людей, які перетинали лінію розмежування», – пояснив Слободян.

«Для того, щоб унеможливити негативі наслідки, ураження людей, було прийнято рішення про перенос цього контрольного пункту в’їзду-виїзду», – зауважив представник ДПСУ.

Нагадаємо, після відведення сили і техніки на всіх узгоджених ділянках Україна наполягатиме в Мінську на відкритті КПВВ у Золотому і відновленні мосту у Станиці Луганській. 

Усі деталі про виконання рамкової угоди щодо розведення сторін читайте за посиланням.