КПВВ “Станиця Луганська” через розмінування змінив графік роботи

5 Серпня 2019, 09:44

З 4 по 10 серпня контрольний пункт в'їзду-виїзду  "Станиця-Луганська" функціонуватиме до 18.00 у зв'язку з проведенням бойовиками розмінування. Про це повідомив прес-центр штабу ООС у Facebook.

 

"За інформацією української сторони СЦКК, окупаційні збройні формування РФ з 4 по 10 серпня проводять заходи з розмінування на тимчасово окупованій території, біля зруйнованого автомобільного мосту через річку Сіверський Донець. У зазначений період представники окупаційної адміністрації пропуск через лінію розмежування будуть здійснювати до 18.00", – йдеться у повідомленні.

 

Як зазначається, командувачем Об’єднаних сил прийнято рішення про зміну режиму роботи КПВВ "Станиця-Луганська". Відтак, контрольний пункт функціонуватиме до 18.00. Окрім того, громадян, що прямують на тимчасово окуповану територію України будуть пропускати до 17.30".

 

У штабі наголошують, що після зазначеного часу у КПВВ "Станиця-Луганська" пропускні операції здійснюватися не будуть у зв’язку з вибухонебезпечністю робіт з розмінування та потенційною загрозою для життя та здоров’я цивільного населення.

 

Нагадаємо, ДСНС  розпочала розмінування території поблизу моста в Станиці Луганській.

 

Раніше Тристороння контактна група з урегулювання ситуації на Донбасі у середу, 31 липня, домовилася про початок розмінування прилеглих до мосту в Станиці Луганській територій з 1 серпня. 

 

26 липня інженерам вдалось обстежити міст у Станиці Луганській.

 

Також Україна пропонує відкрити контрольно-пропускний пункт "Золоте" на час ремонту моста в Станиці Луганській. 

 

Як повідомлялось, Зеленський заявив, що Україна готова в односторонньому порядку розпочати відновлення мосту в районі Станиці Луганської.