КПВВ “Майорське” тимчасово закрили після дзвінка про мінування

21 Липня 2019, 10:38

У Донецькій області на лінії розмежування після дзвінка про мінування закрили контрольний пункт пропуску в'їзду-виїзду "Майорське". Про це йдеться у повідомленні Державної прикордонної служби України в Facebook.

 

Зазначається, що о 06:00 на Донбасі відкрилися всі пункти пропуску, проте вже о 06:45 поліція отримала анонімне повідомлення про замінування КПВВ "Майорське".

 

Світлина від Державна прикордонна служба України.

 

"Щоб гарантувати безпеку для мирного населення штаб операції Об'єднаних сил вирішив призупинити пропуск осіб та транспортних засобів через лінію розмежування в межах дорожнього коридору "Горлівка-Бахмут", – йдеться в повідомленні.

 

Світлина від Державна прикордонна служба України.

 

Крім того,  в прикордонній службі відзначили, що цивільних і особовий склад евакуювали в безпечне місце. На даний момент територія пункту пропуску обстежується групою розмінування ДСНС, приймаються необхідні заходи безпеки. Інші КПВВ в районі операції Об'єднаних сил функціонують в штатному режимі.

 

Світлина від Державна прикордонна служба України.

 

До того ж повідомляється, що на відновлення роботи КПВВ очікують 150 авто на в'їзд на контрольовану територію і 60 автомобілів на виїзд.

 

Нагадаємо, у неділю, 21 липня, відбувається голосування на позачергових виборах народних депутатів України.

 

Як повідомлялося, в Україні о 8:00 21 липня відкрилися виборчі дільниці, на яких відбувається голосування на дострокових парламентських виборах.