Кожна друга іграшка в Україні не відповідає нормам

14 Грудня 2011, 18:07

За його словами, було відібрано понад 100 тисяч іграшок і 55% з них не відповідали нормативним документам. "Тобто це кожна друга іграшка", – зазначив він.

Крім того він повідомив, що зараз проводять перевірки якості новорічних іграшок і результати цієї перевірки оприлюднять наприкінці року, або на початку січня 2012 року.

Раніше прем'єр-міністр Україна Микола Азаров доручив міністру економічного розвитку і торгівлі Андрію Клюєву підготувати зміни до законодавства для посилення якості продукції на ринку.

"Доручаю Клюєву терміново розробити зміни до законодавства, що, безумовно, забезпечать якість і безпеку товарів на українському ринку. Потоку низькосортних товарів потрібно поставити заслін ще на кордоні. Взагалі не можна дозволяти вступу на ринок України неякісних товарів. Ще на кордоні загортати все те, чому на звалищі місце", – сказав Азаров.

Нагадаємо, у серпні цього року «Укрметртестстандарт» оприлюднив результати перевірок товарів, згідно з якими кожен другий товар для школярів у супермаркетах – бракований.