Кожем’якін не побачив, що здоров’я Тимошенко покращилося

Акценти
27 Листопада 2012, 23:21

«Фізичний стан від того моменту, коли я був у неї востаннє, не покращився», – сказав Кожем’якін.

Говорячи про настрій Тимошенко, Кожем’якін сказав: «Настрій, як завжди, у Юлії Володимирівни, оптимістичний, адже людина святкує свій день народження і бачить таку підтримку людей, навіть перебуваючи в таких умовах, в умовах в'язниці».

На запитання прихильників Тимошенко про її стан після припинення голодування депутатвідповів, що «вона виходить із ситуації, і, я так розумію, за програмою, яку їй запропонували німецькі лікарі».

Кожем’якінтакожповідомив, що його сьогоднішня зустріч з колишнім прем’єр-міністромтривала 30 хвилин. Після нього з Тимошенко приблизно15 хвилин спілкувався адвокат Сергій Сас.

Крім того, сказав Кожем’якін, Тимошенко також відвідав сьогодні її захисник Сергій Власенко, якому вона доручила зачитати листа подяки своїм прихильникам, які біля лікарні вітали її з днем нароження.

При зустрічах, сказав Кожем’якін, була присутня Євгенія Тимошенко, якій було дозволено протягом трьох днів бути в матері. «Женя постійно цілий день знаходиться з матір’ю, ввечері вона йде додому, там вона не знаходиться», – сказав Кожем’якін.

Як відомо, 29 жовтня на знак протесту проти фальсифікації результатів парламентських виборів Тимошенко оголосила голодування.

15 листопада у МОЗ заявили, що Тимошенко погодилася приймати їжу.

16 листопада німецькі лікарі Лутц Хармс та Аннет Райсхауер почали виводити її з голодування.

90