Кожарі прикро, що в Україні порушують права журналістів

6 Грудня 2013, 18:58

"Уряд України розглядає цю ситуацію як дуже прикру, і ви знаєте, що уряд також засуджує надмірне використання сили з боку міліції", – сказав Кожара.

Міністр зазначив, що Генеральна прокуратура відкрила кримінальне розслідування щодо цих інцидентів. "Ми очікуємо, що це кримінальне розслідування буде належним, відкритим і базуватиметься на українському законодавстві", – наголосив міністр.

 "Особисто мені дуже сумно за те, що відбулось кілька днів тому, коли права журналістів були порушені. Як головуючий в ОБСЄ і міністр закордонних справ України я видав спеціальну заяву з цього приводу", – додав Кожара.

Нагадаємо,  міжнародна правозахисна організація «Репортери без кордонів» висловила занепокоєння масштабними насильницькими діями правоохоронців проти працівників ЗМІ під час маніфестацій у Києві.

Згідно з даними журналістських організацій, понад 50 журналістів зазнали побиття і переслідувань під час висвітлень євромайданів. Більшість із них постраждали, висвітлюючи 1 грудня сутички на вулиці Банковій у Києві.