Кожарі домовлятися з ЄС і Росією заважає Майдан

13 Грудня 2013, 12:57

"На жаль, така ситуація впливає певним чином і на ефективність наших дій. Адже ми зараз проводимо дуже важливі переговори і з ЄС, і з Росією, і їх цілі відомі. Стосовно ж ЄС… Ми хочемо створити умови, необхідні для підписання Угоди про асоціацію. Що стосується Росії – ми заявили дві головні мети – відновити у повній мірі торгівлю з РФ і почати переговори щодо зміни ціни на російський газ для України", – розповів Кожара.

На його думку, дії опозиції, яка використовує масові акції протесту в своїх інтересах, "дуже послаблюють дії України, ставлять у невигідне становище наші місії парламентерів".

"Звичайно , це позначається на ефективності роботи наших переговірників, це ми в МЗС відчуваємо щодня", – підкреслив Кожара.

Як повідомлялось, також Кожара вважає, що після розгону Євромайдану та спроби влади зачистити Майдан, немає підстав для введення міжнародною спільнотою санкцій щодо окремих українських чиновників.

Нагадаємо, 12 грудня європейський комісар з питань розширення і політики сусідства Штефан Фюле зустрівся з першим віце-прем'єром Сергієм Арбузовим у Брюсселі

Під час діалогу з відновлення підписання Угоди про асоціацію не обговорювали конкретні цифри можливої фінансової допомоги, необхідної Україні для імплементації угоди.

"Ця робота буде проведена найближчим часом", – повідомив Арбузов.

Він також заявив, що Україна та ЄС домовилися про подальші кроки для пришвидшення підписання угоди з ЄС.

Читайте також: Влада запевняє, що Майдан загрожує "йолці", благоустрою, соцвиплатам та Олімпіаді-2022