Козаченко заявляє, що не проходить як свідок у справі про підробку листа

21 Квітня 2015, 22:31

Директорка департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції Тетяна Козаченко заперечує наявність у себе процесуального статусу свідка в кримінальному провадженні Міністерства внутрішніх справ. Про це вона сказала в ефірі "5 каналу".

Як відомо, раніше у МВС повідомили, що Козаченко проходить як свідок у справі про сфальсифікований лист від імені Мін'юсту, який дає "люстраційну індульгенцію" заступниці начальника Головуправління Фіскальної служби в Києві Ганні Ігнатенко.

"Я не проходжу як свідок, жодного разу мене не викликали дати пояснення, не було жодних допитів. Згідно з постановою суду, написано, що є вся наявна інформація навіть не про можливість, а про (мою) участь у злочині", – сказала Козаченко.

Директор департаменту впевнена, що обшук в її квартирі і робочому кабінеті був проведений винятково з метою вилучення документів про люстрацію чинних працівників правоохоронних органів.

Козаченко підкреслила, що обов'язково піде на допит в МВС 22 квітня для того, щоб розібратися в цій ситуації.

Як відомо, 21 квітня міліція провела обшуки в департаменті люстрації Мін'юсту, в квартирі у Козаченко, її заступника Дмитра Димова в рамках розслідування факту підробки листа Мін'юсту про незастосування люстрації до заступника керівника Головного управління Фіскальної служби в Києві Ганни Ігнатенко.