"Ми погодимося на будь-які варіанти, які б спричинили персональне голосування. Буде це вигідно, ми і на один день погодимося. Ми на що завгодно погодимося, щоб відійти від практики, яка була в минулій каденції", – сказав він.
За словами віце-спікера, система "сенсорної кнопки" для голосування поки що не введена в парламенті. "Партія регіонів зараз намагається знайти для себе зручний механізм з урахуванням того, що їм дуже складно звести для постійного голосування всіх членів своєї фракції", – пояснив він.
"Вони намагаються знайти якусь світову практику: електронний підпис, як в Америці, дзвіночки, як у Великобританії, починаючи від пабів… таким чином, для них і це проблема… і тепер вони шукають механізм реалізації цього (норми регламенту про персональне голосування – ред)", – додав віце-спікер.
При цьому він підкреслив, що позиції фракцій "Свобода", УДАР і "Батьківщина" залишаються незмінними: вони наполягають на обов'язковому персональному голосуванні у сесійній залі.
"Якщо провладна більшість не прислухається до цього, ми будемо діяти будь-якими методами, які дозволяє нам закон про статус народного депутата, зупиняючи такі незаконні дії, які вони будуть здійснювати (голосування депутатів один за одного – ред)", – підкреслив Кошулинський.
Нагадаємо, фракція Партії регіонів пропонує ввести варіант одноденного голосування у Верховній Раді.
Читайте також: Віце-спікер Руслан Кошулинський: «Наше завдання – зламати запроваджені Литвином принципи роботи парламенту»