Королевська вирішила взяти протестувальників під свій захист

7 Грудня 2011, 09:55

Як повідомляє прес-служба громадського руху «Вперед», автори звернення закликають всі протестні рухи і громадські організації України об'єднати свої зусилля та делегувати своїх представників до Комітету захисту протестувальників.

«Ми повинні разом відстояти наше останнє право – право на свободу думки та слова. Ми запрошуємо повноважних представників усіх активних громадських організацій, формальні і неформальні протестні групи взяти участь у створенні Комітету», – йдеться в документі.

Метою комітету є забезпечення правової, технічної, організаційної та інформаційної підтримки учасників акцій протесту.

«Ми повинні показати, що нас багато та ми не дамо себе залякати. На всіх не вистачить прокурорів та «Беркута». Головне завдання на сьогодні – максимальна солідарність громадянських сил протесту», – наголошується у зверненні до громадських організацій України.

Як зазначає прес-служба руху, про створення Комітету захисту протестувальників було оголошено під час Всеукраїнської акції протесту «Переоблік влади».

Нагадаємо, триває акції протесту чорнобильців біля будівлі Кабімнету Міністрів у Києві. Зокрема, станом на 6 грудня кількість учасників акції збільшилася до 31 особи за рахунок чорнобильців, які прибули з Дніпропетровської, Рівненської, Харківської й Луганської областей.