Королевська впевнена, що набрала більше 5%

28 Жовтня 2012, 22:05

«Наше завдання – захистити кожен голос, ми зважаємо на результати екзит-полів. Паралельно наша команда провела власний екзит-пол, дані якого відрізняються від даних соціологічних служб. Розходження не лише за нашою політсилою. Триває паралельний підрахунок голосів», – сказала Королевська під час брифінгу.

Вона також зауважила, що результати екзит-полів – це «середня температура по лікарні». Водночас, за підрахунками партії, «Україна – Вперед!» мала отримати «достатню кількість голосів» для проходу в парламент. Точну цифру лідер партії не назвала, сказала, що це «більше 5%».

«Команда зустрічатиме результати виборів. А далі – буде робота в парламенті. Або ж робота над помилками. Це був наш перший вибір, а не останній», – сказала Королевська.

Відповідаючи на питання про можливе продовження суду із соціологами, Королевська зауважила, що коли «будуть результати виборів – то будемо визначатися з відповідями (щодо продовження суду – Ред.)».

Нагадаємо, партія Наталії Королевської «Україна – Вперед!» за результатами оприлюднених екзит-полів не набирає і 2% голосів виборців.

Як відомо, між політсилою Королевської та фондом «Демініціативи» і КМІС триває судовий процес щодо інформації про рейтинг партії, котрі були оприлюднені до виборів.

Згідно з результатами опитування, проведеного цими компаніями, якби вибори до Верховної Ради відбулися наприкінці вересня, партія Королевської не здола би 5%-й бар’єр.