Королевська відкликає позов проти соціологів

29 Листопада 2012, 09:42

«Ми прийняли рішення і сьогодні наші адвокати подають заяву в суд про відкликання позову проти соціологів. Вибори закінчилися. Тому ми прийняли рішення перевернути цю сторінку, тому що подальший розгляд цієї справи вважаємо безглуздим. Нашими ворогами є представники влади», – повідомили у прес-службі партії Королевської.

«Ми повністю поділяємо оцінку виборів, яку дала Юлія Тимошенко, що вибори сфальсифіковані від першого до останнього дня. Тому для нас, як для нової політичної сили, попереду багато роботи», – заявили в «Україна-Вперед!».

«Перемагає той, хто робить висновки зі своїх помилок. Тому ми проводимо роботу над помилками, а наші перемоги, вони все ще попереду. Наше завдання максимально мобілізувати свої зусилля і виконати великий серйозний шлях як партія, яка працює поза парламентом, і як партія, яка готова до нових перемог», – заявили у прес-службі.

Нагадаємо,  партія Наталії Королевської "Україна – Вперед!" звинуватила соціологів у заниженні рейтингу цієї політсили і подала відповідний позов до суду. Втім, жодних доказів свого високого рейтингу партія Королевської, яка не подолала 5% бар’єр на виборах до Верховної Ради, досі не надала.

Сьогодні суд мав продовжити розгляд позову Королевської до соціологів.

98