Королевська не навела доказів свого високого рейтингу. Суд перенесли

23 Листопада 2012, 11:48

Таке рішення було прийнято на засіданні суду в п'ятницю у зв'язку з тим, що позивач не надав власні соціологічного дослідження, які підтверджують недостовірність оскаржуваних даних соцопитування.

Адвокат Валентина Теличенко, яка представляє інтереси фонду "Демініціативи", вважає, що 29 листопада суперечку "так чи інакше буде вирішено".

"Ми наполягаємо на тому, що результати соціологічних досліджень не можуть розглядатися судом на предмет достовірності чи недостовірності, оскільки це наукові висновки", – сказала вона журналістам.

Адвокат також вважає, що партія Королевської вже не може виграти суд, оскільки достовірність оскаржуваних нею даних соцопитування підтверджені результатами виборів.

"Я думаю, позивач має намір затягнути час, сподіваючись на зменшення уваги з боку ЗМІ та громадськості", – зазначила Теличенко.

Як відомо, на початку жовтня між Королевською та провідними соціологічними компаніями України розгорівся конфлікт – політик назвала неправдивими результати соцопитувань, згідно з якими її політична сила не долає прохідний бар'єр у Раду.

Королевська подала до Господарського суду Києва позов до соціологів «про спростування недостовірної інформації та захист ділової репутації».

Згідно з остаточними результатами виборів, партія  "Україна – вперед!" набрала 1,58% голосів виборців.