Королевська: ми зараз хворі, яких везуть до моргу

29 Жовтня 2012, 02:18

"Хочу побажати своїм людям пережити одну з самих непростих ночей у своїм житті. Ось коли хворого везуть в морг, а він говорить, "чи можна в реанімацію?", і йому кажуть "ні лікар сказав в морг значить в морг". Так ось, ми зараз ці хворі, і тим хто нас хоче відвести до моргу, ми будем їх перемагати і будемо здоровими. Я впевнена, що ця ніч нашої команди, і потрібно тільки мобілізувати всі сили і можна захистити свої голоси", – сказала вона. 

Як повідомлялось, лідер партії «Україна – Вперед!» Наталія Королевська не погоджується з оприлюдненими результатами екзит-полів, в яких її політсила не надирає 2% голосів. Щодо можливого продовження суду із соціологами, Королевська зауважила, що коли «будуть результати виборів – то будемо визначатися з відповідями (щодо продовження суду – Ред.)».

Нагадаємо, партія «Україна – Вперед!» за результатами оприлюднених екзит-полів не набирає і 2% голосів виборців.

Як відомо, між політсилою Королевської та фондом «Демініціативи» і КМІС триває судовий процес щодо інформації про рейтинг партії, котрі були оприлюднені до виборів.

Згідно з результатами опитування, проведеного цими компаніями, якби вибори до Верховної Ради відбулися наприкінці вересня, партія Королевської не здола би 5%-й бар’єр.