Корейці вирішили відправляти у рейси Hyundai аварійні бригади

11 Січня 2013, 08:36

За інформацією Міністерства інфраструктури, таке рішення було озвучено в ході робочої наради віце-прем'єр-міністра Олександра Вілкула з представниками корейської компанії Hyundai, керівництвом Міністерства інфраструктури та «Укрзалізниці».

«Необхідно детально розібратися в причинах появи несправностей і вжити необхідних заходів щодо їх запобігання в майбутньому, – заявив Вілкул. – Спільними зусиллями корейської та української сторін знайти технологічні шляхи виходу із ситуації і усунути всі технічні несправності в найкоротші терміни».

У свою чергу, представники Hyundai Rotem надали графік супроводу фахівцями компанії електропоїздів Hyundai.

Керівник представництва Hyundai Rotem в Україні Юнсук Чой та керівник проектів Hyundai Rotem в Україні Лі Донгхун також звернулися до керівництва «Укрзалізниці» з проханням провести модернізацію контактних мереж і встановити обладнання для ремонту електропоїздів у депо.

Нагадаємо, куплені у південнокорейської фірми Hyundai швидкісні поїзди не витримують морозної зими, ламаються один за одним і простоюють годинами.

Південнокорейці вже публічно вибачилися перед українцями. На офіційному сайті "Укрзалізниці" компанія Hyundai Corporation нагадує, що виконувала замовлення в короткі строки, і обіцяє разом з українськими фахівцями усунути всі недоліки.

Читайте також: Експерт: хвалений професіоналізм регіоналів 2012 року отримав два смертельні удари

Позначки:
100