Конкурент Засухи стверджує, що рішення суду щодо виборів у їхньому окрузі сфальсифіковане (документ)

8 Серпня 2013, 16:23

За його  словами, виявилося, що рішення суду, яке він отримав у суді, повністю відрізняється від того, що було занесено до Єдиного державного реєстру судових рішень.

Мова йде про судове рішення, на підставі якого ОВК № 94 скасувала голосування по 27 дільницях виборчих дільницях, у тому числі по дільниці №321325 в Обухові. Підставою для цього стало нібито недопущення спостерігача від Партії регіонів на виборчу дільницю №321325.

«При цьому я мав оригінал постанови Обухівського районного суду в справі №2-а-217/12 від 31 жовтня 2012 року, якою в адміністративному позові спостерігача ПР про визнання протиправним і скасування рішення щодо неправомірного недопущення на засідання офіційного спостерігача – відмовлено повністю», – зазначив Романюк.

«Крім того, я мав постанову Київського апеляційного суду в справі №2-а-217/12 від 02 листопада 2012 із підписами всіх трьох суддів, де зазначене рішення скасовано, а провадження в справі взагалі закрито», – наголосив Романюк.

«Тобто, не існувало законного судового рішення, яким було б установлено факт, підтверджений судовим рішення навмисного недопущення офіційного спостерігача від ПР Пчеленко Наталії Василівни на дільницю №321325. І, відповідно, протокол окружної виборчої комісії в частині скасування волевиявлення на виборчій дільниці №321325 є підробленим», – додав він.

Також Романюк зазначив, що намагався дізнатися у прокуратурі, чому вона «тягне й постійно зволікає з відкриттям кримінального провадження в силу очевидності й задокументованості злочину».

«На моє здивування, у листі прокуратури Київської області від 27 червня 2013 року, отриманому мною в кінці липня, зазначено, що постановою Київського апеляційного суду в справі №2-а-217/12 від 2 листопада 2012 року, позов задоволено частково, і визнано протиправними дії дільничної виборчої комісії №321325 одномандатного виборчого круту №94, щодо неправомірного недопущення на засідання офіційного спостерігача Партії регіонів Пчеленко Наталії Василівни», – наголосив Романюк.

«Переглянувши текст постанови Київського апеляційного суду в справі № 2-а-217/12 в Єдиному державному реєстрі судових рішень, на моє здивування, відкрив для себе абсолютно інший текст постанови, з іншою мотивувальною й резолютивною частиною»,  – обурився він.

«Тобто, в силу очевидності кримінальної відповідальності членів ОВК, які підробили протокол і перевищили службові повноваження, за цей час постанову Київського апеляційного суду в справі №2-а-217/12 від 02 листопада 2012 року просто переписали під «замовника» – і внесли новий текст судового рішення до Єдиного державного реєстру судових рішень», – заявив Романюк.

Нагадаємо, на виборах до парламенту 28 жовтня представник об'єднаної опозиції Віктор Романюк переміг свого найближчого конкурента Тетяну Засуху (ПР) із відривом майже у 10 тис. голосів. В результаті рішень Васильківського та Обухівського районних судів 33 тис. голосів виборців було визнано недійсними. 5 листопада у ЦВК визнали недійсними результати волевиявлення у п'яти одномандатних округах, серед яких округ № 94 в м. Обухів. Романюк подав позов до Європейського суду з прав людини.