Компартія витратила на виборчу кампанію 72 млн гривень

9 Листопада 2012, 08:39

«Ми вже відзвітували в ЦВК, і показали все те, що було складовою частиною витрачання на виборчу компанію. Ми 72 млн гривень, ті які використовували на виборчу компанію, ми все показали», – заявив Симоненко.

«Звідки ми брали кошти? По-перше, за роки, які ми готувалися до виборчої кампанії, ми 25 мільйонів тільки внесків зібрали. Ми єдина партія, яка за статутом збирає членські внески, і збираємо регулярно. 5 мільйонів гривень тільки члени нашої фракції віддали зі своєї заробітної плати. У нас є положення, воно прийнято, що кожен член фракції у нинішньому складі, і в майбутньому теж буде, 20% від своєї заробітної плати віддає на рахунок Центрального комітету», – розповів він.

«Всі знають чудово, що ми останніх 2 роки проводили Всеукраїнський народний референдум по всій Україні, який передував розробці нашої програми, і там збиралися кошти, – ті, які відверто було заявлено, відомості складалися, що вони йдуть на підтримку Компартії», – заявив лідер КПУ.

«Ми єдина партія, яка звернулася чесно до виборців – будь ласка, підтримайте нас на виборах – і теж саме, через обласні комітети партії кошти надходили на рахунок Центрального комітету партії», – зазначив Симоненко.

«Це все зафіксовано, і в даному випадку все перевіряється за видатками, які сьогодні представила Компартія», – додав він.

Нагадаємо, за попередніми оцінками сумарні витрати УДАРу Віталія Кличка на виборчу кампанію становитимуть близько 100 мільйонів гривень.

Читайте також: Експерт: партії витрачають на рекламу втричі більше коштів, ніж потрібно

96