Компанія “Промсоцрозвиток” оскаржила здачу в оренду аеропорту “Жуляни”

22 Лютого 2011, 08:21

“Ми подали скаргу про порушення регламенту – питання про передачу аеропорту в оренду було внесене на голосування з голосу”, – заявила представник компанії Наталія Грищук.

За її словами, компанія розраховує домогтися повторного проведення конкурсу, а також має намір оскаржити рішення Київради в суді.

Нагадаємо, 17 лютого депутати Київради повторно проголосували за передачу аеропорту в оренду компанії “Майстер-Авіа”. Секретар міськради Олесь Довгий, коментуючи протести щодо того, що це питання не пройшло погодження транспортної комісії Київради, відмітив, що воно вже погоджено з “новою владою”.

Окружний адміністративний суд Києва наприкінці минулого року прийняв рішення про те, що конкурс на право оренди Міжнародного аеропорту “Київ” (Жуляни) був проведений законно.

Експерти ринку вважають, що “Мастер-авіа” підконтрольна нардепу від Партії регіонів Василю Хмельницькому і Андрію Іванову. А ТОВ «Промсоцрозвиток» афілійована з топ-менеджментом російської групи компаній «Ренова» підприємця Віктора Вексельберга.