Компанія Moderna заявила про ефективність вакцини від COVID на 100% при важких випадках

30 Листопада 2020, 14:50

Ефективність вакцини від COVID-19, яка була розроблена американською компанією Moderna, при первинному аналізі склала 94,1%. Водночас ефективність препарату при тяжких випадках захворювання склала 100%. Про це у понеділок, 30 листопада, повідомляє прес-служба компанії.

 

 

У випробуваннях вакцини американської компанії Moderna брали участь більше 30 тисяч добровольців. З них коронавірусом заразилися 196 людина – це 185 добровольців, які отримали плацебо, та 11 осіб, які отримали вакцину. Таким чином, ефективність препарату становила 94,1%.

 

Крім того, серед учасників дослідження важкою формою COVID-19 перехворіли 30 осіб. Всі вони були в групі, що отримала плацебо. Серед добровольців, які отримали вакцину, ніхто коронавірусом у важкій формі не захворів, що говорить про 100% ефективності вакцини при подібних випадках.

 

Серед тих, хто отримав плацебо, від коронавірусу померла одна людина.

 

Крім того, фармацевтична компанія в понеділок, 30 листопада, подасть заявку на використання своєї вакцини у Сполучених Штатах. Її розгляне Управління з контролю якості харчових продуктів і лікарських засобів (FDA).

 

Як повідомлялося, Європейський Союз уклав угоду з американською компанією Moderna про купівлю вакцини від COVID-19.