Компанії Коломойського та Суркісів оскаржили в суді приватизацію обленерго Ахметовим

14 Квітня 2015, 14:59

Компанія "Бізнес-Інвест", підконтрольна групі "Приват" Ігоря Коломойського, і компанія "Львівобленерго", якою володіють брати Григорій та Ігор Суркіси оскаржили в судах приватизацію 50% найбільшої в Україні енергопостачальної компанії "Дніпрообленерго" компанією ДТЕК Ріната Ахметова. Про це повідомила ЛігаБізнесІнформ з посиланням на рішення Господарського суду Києва, оприлюднених у єдиному держреєстрі судових рішень.

"Бізнес-Інвест" і "Львівобленерго" на початку квітня подали два аналогічні позови до Госпсуду Києва. Позови прийняли до розгляду, наступні засідання по обох заявах відбудуться 23 вересня цього року.

У 2012 році в ході приватизаційного конкурсу кіпрська DTEK Holdings Limited придбала 50% "Дніпробленерго" за 660,1 млн грн при стартовій ціні 600 млн грн. У торгах також брала участь компанія Луганської енергетичне об'єднання російського бізнесмена Костянтина Григоришина.

Раніше Генеральна прокуратура оскаржила в судах приватизацію 25% енергогенеруючої компанії "Дніпроенерго", які придбав ДТЕК і 50% енергопостачальної "Закарпаттяобленерго".

У січні-березні "Бізнес-Інвест" оскаржила законність приватизації "Західенерго" і "Дніпроенерго", які також придбав ДТЕК

Як повідомлялося, Генпрокуратура також оскаржила у суді приватизацію низки обленерго.