Комітет виборців назвав ТОП-10 прогульників Ради у 2017 році

15 Січня 2018, 11:22
У Комітеті виборців України (КВУ) назвали прізвища десяти народних депутатів, які прогуляли у 2017 році усі пленарні засідання Верховної Ради. Відповідний список оприлюднив аналітик КВУ Денис Рибачок на прес-конференції у понеділок, 15 січня.

 

"Так серед них: Євген Бакулін, Дмитро Добкін, Дмитро Ярош, Михайло Добкін, Іван Фурсін, Віталій Чепинога, Геннадій Бобов, В’ячеслав Богуслаєв, Сергій Клюєв та Олександр Онищенко", – сказав Рибачок.

 

За його словами, такий висновок КВУ зробив на основі інформації за даними реєстрації участі нардепів на засіданнях ВР.

 

Рибачок зазначив, що якщо ж говорити про те, як ходять на роботу представники тих чи інших парламентських сил, то члени фракцій "Народного фронту" та БПП були найактивнішими, а пасивними — представники "Волі Народу". Що ж стосується опозиції, то вона є аутсайдером за показниками активності роботи в Верховній Раді та відвідуваності.

 

"І це взагалі піднімає питання роботи опозиції в ВР, тому що ми можемо розуміти, що опозиція не хоче йти на контакт із владою і голосувати за ті чи інші політичні закони, але коли фракція опозиції просто не приходить на пленарні засідання Верховної Ради, то це означає, що вони не виконують свої прямі конституційні обов'язки", – наголосив експерт.

 

На думку представника КВУ, варто було б посилити санкції щодо депутатів-прогульників.