Комітет ВР запропонував парламенту кандидатуру на посаду глави НБУ

5 Лютого 2018, 16:22

Комітет Верховної Ради з питань фінансової політики і банківської діяльності ухвалив рішення, згідно з яким рекомендує парламенту призначити главою Національного банку України Якова Смолія. Про це в понеділок, 5 лютого, повідомив перший заступник голови комітету Михайло Довбенко.

 

Зазначається, що відповідне рішення було прийняте на закритому засіданні комітету.

 

"Підтримали проект постанови, внесений президентом, про позитивне голосування за Якова Смолія у сесійній залі", – заявив Довбенко. 

 

За його словами, члени комітету під час засідання заслухали в.о. голови НБУ Смолія. 

 

Крім того, Довбенко повідомив, що голосування за призначення нового керівника регулятора може відбутися на наступному пленарному тижні. 

 

Нагадаємо, 18 січня президент України Петро Порошенко вніс у Верховну Раду проект Постанови про призначення Якова Смолія на посаду голови Національного банку України. 

 

У листопаді 2017 року заступник голови фракції "Блок Петра Порошенка" Ігор Кононенко повідомив, що серед кандидатів на посаду очільника Національного банку України розглядають виконувача обов'язків керівника НБУ Якова Смолія та голову правління "Райффайзен Банк Аваль" Володимира Лавренчука.