Комітет рекомендував Раді розглянути законопроект Порошенка про нацбезпеку

4 Квітня 2018, 17:47

Комітет Верховної Ради з питань національної безпеки та оборони у середу, 4 квітня, ухвалив постанову, яка надає можливість вже завтра розглянути законопроект президента України про національну безпеку. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила народний депутат Ірина Фріз.

 

"Отже, добра новина до дня заснування НАТО. Комітет з нацбезпеки ухвалив постанову, яка надає можливість вже завтра розглянути законопроект президента України про національну безпеку", – написала Фріз.

 

Також вона зазначила, що правку про правовий статус СБУ та здійснення парламентського контролю над правоохоронними органами зі спеціальними повноваженнями під стенограму буде вносити доповідач від імені голови держави як суб’єкта законодавчої ініціативи під час засідання.

«Покладаю великі надії на те, що цей важливий засадничий законопроект об`єднає зал, адже він є реальним свідченням здійснення структурних реформ та наближає нашу державу на шляху євроатлантичної інтеграції до кінцевої мети – набуття членства в НАТО», – підсумувала Фріз.

 

Нагадаємо, напередодні повідомлялося, що 21 березня комітет Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони не зміг провести засідання, на якому планувалось розглянути президентський законопроект про нацбезпеку через відсутність кворуму.

 

Напередодні у комітеті Верховної Ради з питань національної безпеки та оборони заявили про суттєві зміни у президентському законопроекті про нацбезпеку №8068.

 

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко у середу, 28 лютого, вніс до Верховної Ради законопроект про національну безпеку.

 

Відповідний документ визначає фундаментальними національними інтересами України є інтеграція в європейський політичний, економічний, безпековий, правовий простір, набуття членства в Європейському Союзі та в НАТО.