Комітет опору диктатурі закликає до спротиву режиму Януковича

11 Жовтня 2011, 18:00

У заяві Комітету зазначається, що «сьогодні організоване злочинне угруповання, яке перебуває при владі в Україні, скоїло тяжкий злочин».

«Нахабно і зухвало, без будь-яких юридичних підстав правлячий режим виголосив незаконний «вирок»опозиційному лідеру Юлії Тимошенко», – підкреслюють у Комітеті.

«Ганебна вистава у Печерському районному суді, яку три з половиною місяці розігрувала влада та перевертень у мантії, завершилася цинічною розправою режиму з політичним опонентом. Сьогоднішній вирок Юлії Тимошенко – це спроба знищити опозицію, це виклик усьому демократичному світу», – вважають у Комітеті опору диктатурі.

«І в Україні, і в світі ніхто не має ілюзій щодо природи і суті Печерського судилища – всім зрозуміло, що це був не кримінальний процес, а політичний», – сказано у заяві.

«І ніхто – ні український народ, ні світова спільнота – ніколи не повірять у непричетність до цього дійства Віктора Януковича. Саме він та його олігархічно-мафіозний клан ініціювали розправу над лідером опозиції та безпосередньо нею керували», – упевнені у Комітеті.

«Тому злочинний вирок Юлії Тимошенко – це, насправді, вирок самому Януковичу і Ко. Місця в цивілізованому світі їм більше немає», – заявляють у Комітеті опору диктатурі.

Зазначається, що «сьогодні кожного громадянина України позбавляють права на вільне слово і незалежну думку, сьогодні разом із Юлією Тимошенко свободу відбирають у кожного з нас».

«Але це не повинно нас залякати, посіяти зневіру чи апатію. Ми мусимо гуртуватися, вистояти і перемогти. Брутальний наступ режиму Януковичамає наштовхнутися на громадянський спротив усього українського суспільства. У цієї влади немає майбутнього, вона повинна піти геть», – заявили у Комітеті.

Нагадаємо, сьогодні Печерський суд визнав екс-прем’єра Юлію Тимошенко винною у перевищенні службових повноважень при підписанні газових контрактів з Росією у 2009 році та засудив її до 7 років ув’язнення без подальшого права обіймати державні посади протягом трьох років.