Комітет Європарламенту проголосував за безвіз для Грузії

5 Вересня 2016, 20:22

Комітет Європейського парламенту з питань громадянських свобод, юстиції і внутрішніх справ (LIBE) проголосував за внесення Грузії до переліку країн, з якими ЄС запроваджує безвізовий режим. За надання безвізового режиму з ЄС для Грузії 5 вересня на засіданні проголосували 44 члени комітету, п’ятеро були проти.

Члени комітету також підтримали рішення про переговори Грузії з Радою ЄС та Комісією, які передують остаточному затвердженню Євросоюзом законодавчої пропозиції.

Слід зазначити, що Комітет з громадянських свобод та внутрішніх справ відіграє головну роль у схваленні безвізового режиму в Європарламенті.

Тепер рішення комітету мають затвердити на пленарному засіданні Європарламенту, і, на завершення, має відбутися його схвалення Радою ЄС.

Нагадаємо, комісар ЄС з питань розширення та європейської політики сусідства Йоганнес Ган заявив 3 вересня, що в цьому році в Європейському парламенті і серед країн-членів ЄС буде ухвалене рішення про лібералізацію візового режиму для України та Грузії.