Комісія окружкому у Первомайську чекає від ЦВК роз’яснень, що робити з рішенням суду

2 Листопада 2012, 16:15

«Зараз вирішується питання про те, як реагувати на рішення Миколаївського суду, через яке власне і був напад, коли намагалися вилучити, фактично вкрасти коробку з оригіналами протоколів. Комісія окружному прийняла звернення до ЦВК для роз’яснення цієї ситуації, тому що виникає дуже багато запитань, зокрема з приводу порушення законодавства про виконавче провадження», – заявив він.

Водночас Пилипчук зазначив, що напередодні члени ОВК, робивши копії протоколів, встигли перерахувати голоси.

«І все співпало. Перевага Корнацького – 4 тис 167 голосів. Після цього, коли хотіли писати протокол по перерахунку голосів, з’явилися два виконавці і 30 бійців «Беркуту», що побили людей і винесли коробку (з оригіналами протоколів – Ред.)», – додав він.

Нагадаємо, Миколаївський окружний адмінсуд виніс рішення, яким витребував у ОВК №132 оригінали всіх протоколів ДВК в межах округу.

ОВК попросила суд відкласти витребування протоколів до тих пір, поки ситуація в окрузі не стане менш напруженою. У свою чергу суд задовольнив це звернення і дав окружкому час до 16:30 2 листопада, щоб доставити протоколи добровільно.

Як повідомляли раніше опозиціонери, сьогодні вночі у 132 окрузі у Первомайську представники «Беркуту» винесли з ОВК оригінали протоколів і, завантаживши їх у автобус, почали знищувати.

У МВС переконують, що «Беркут» у Первомайську лише охороняє вивезення бюлетенів до суду.

Пізніше народний депутат Геннадій Москаль повернув в окружком раніше вилучені виборчі бюлетені.

Як відомо, вже після підрахунку 100% голосів в окрузі №132 змінився переможець виборів. Так, за першими даними виграв кандидат від «Батьківщини» Аркадій Корнацький. А після зміни – регіонал Віталій Травянко.

Опозиція подала в ЦВК скаргу з вимогою провести повний перерахунок голосів відповідно до протоколів з мокрими печатками в цьому окрузі.