Комісія МВС дійшла висновку, що Музичко застрелився сам

2 Квітня 2014, 09:24

Згідно з висновком комісії, розслідування встановло: Музичко дійсно сам випадково вистрелив у себе, а правоохоронці під час затримання діяли відповідно до законодавства.

«За результатами службового розслідування порушень службової дисципліни та інших нормативно-правових актів, які регламентують діяльність органів внутрішніх справ у діях працівників ГУБОЗ МВС України не встановлено», – йдеться у висновку.

Також члени комісії рекомендували завершити службове розслідування і вважати невірогідними дані, які призвели до його відкриття.

Копію висновку та матеріали службового розслідування рекомендовано надіслати Генеральній прокуратурі для прийняття рішення відповідно до чинного законодавства.

Нагадаємо, раніше МВС заявило, що координатор «Правого сектору» на Західній Україні Олександр Музичко, відомий як Сашко Білий, був смертельно поранений під час затримання, оскільки відкрив вогонь у бік правоохоронців. Згодом у МВС припустили, що Музичко застрелив себе сам. У "Правому секторі" заперечили інформацію про можливість «самогубства» Музичка.

У МВС наполягають, що Музичко був членом організованої озброєної злочинної групи, яка вчиняла кримінальні правопорушення на території одразу Рівненської та кількох інших областей. Тому 8 березня слідчими було відкрите кримінальне провадження за статтями Кримінального кодексу, що передбачають відповідальність за хуліганство, а також за погрози чи насильство щодо працівника правоохоронного органу. Музичка було оголошено у розшук.

"Правий сектор" Рівного пообіцяв помститися міністру внутрішніх справ Арсену Авакову за вбивство Музичка.

Аваков у свою чергу заявив, що приймає виклик «Правого сектору» і його позиція до тих, хто порушує громадський порядок, буде досить жорсткою.

Увечері 27 березня представники "Правого сектора" пікетували Верховну Раду з вимогою звільнення міністра внутрішніх справ Арсена Авакова у зв'язку із вбивством координатора ПС на Західній Україні Сашка Білого. Пікетування мало не переросло у штурм Ради.

"Правий сектор" назвав спробу штурму Ради замовною провокацією.

28 березня парламент створив тимчасову слідчу комісії з розслідування обставин загибелі Олександра Музичка.

98