Командира спецназу поліції Києва запідозрили у привласненні шести мільйонів бюджетних коштів

22 Лютого 2017, 16:07

Командира полку поліції особливого призначення (ППОП) № 2 ГУ Національної поліції в місті Києві та ще кількох працівників поліції підозрюють  у привласненні 6 млн грн. бюджетних коштів у вигляді премій. Про це йдеться в ухвалі Дніпровського районного суду  Києва.

"У ході досудового розслідування встановлено, що упродовж 2016 року – лютого 2017 року особовому складу ППОП № 2 ГУНП у місті Києві нарахована готівкою до виплати грошові кошти в сумі 12 400 000 грн., однак фактично виплачено готівкою грошові кошти в сумі приблизно 6 мільйонів гривень" – йдеться в ухвалі.

Командир та його заступник розробили і реалізували злочинну схему, яка передбачала нарахування окремим працівникам полку (в матеріалах справи їх назвали "довіреними особами") гроші для виплати премій та видачу особовому складу лише половини нарахованої суми.

На думку слідства, державному бюджету завдано шкоду на 6 мільйонів гривень.

Суд задовольнив клопотання прокуратури Києва та відсторонив полковника поліції від посади командира ППОП  №2, якого було затримано 10 лютого. На час відсторонення від посади, в межах строку дії ухвали вилучити службове посвідчення командира полка поліції особливого призначення.

За інформацією, яка розміщена на сайті Нацполіції,  командиром полку є Ігор Післярюк.

Нагадаємо, на хабарі спіймали начальника відділу місцевої прокуратури Київщини. Зловмисник вимагав $3 тисячі за зняття арешту з транспортних засобів.

Як повідомлялося, у Києві члена консультаційної ради при ГПУ затримали за вимагання $5 тис. хабара.