Командир батальйону «Азов»: Йде передислокація сил бойовиків біля Азовського моря

7 Липня 2014, 10:24

«Можливо, йде підготовка до перекидування морем. До того ж, поки що важко сказати, в яку сторону: чи на посилення чи на виведення сепаратистів у Крим», – сказав Белецький.

Водночас він запевнив, що Азовське узбережжя знаходиться під контролем українських силовиків. «Узбережжя контролюється, контрабанда, ввезення зброї, великих партій людей зараз однозначно припинені», – зазначив Белецький.

Він зауважив також, що вчора бійцями батальйону «Азов» було взято під контроль останню незахищену ділянку кордону з РФ у цьому районі «від Новоазовська до кордону з РФ і 10 км сухопутного кордону».

Втім, командир «Азову» повідомив, що зараз в районі дислокування його підрозділу діє кілька професійних диверсійних груп. «Ми підозрюємо, що це не «ДНРовці», а люди із сусідньої держави», – наголосив він. За його словами, «Азов» готовий гідно зустріти сепаратистів, якщо такі виявляться в районі. «Ситуація в значній мірі стабілізувалася, але все-таки залишається напруженою», – підсумував Белецький.

Як повідомлялось, 6 липня у батальйоні зазначили, що бійці проводять операції з перекриття каналів постачання зброї для бойовиків і вже є перші затримані. Тим часом узбережжя Азовського моря під контролем батальйону.