Командування бойовиків “ЛНР” перевіряють на поліграфі – розвідка

6 Серпня 2017, 13:24
Командування бойовиків "ЛНР" перевіряють на поліграфі, аби виявити осіб, які не придатні для подальшого проходження служби на командних посадах. Про це повідомила прес-служба Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

Зазначається, що більшість "командирів" тимчасово усунені від виконання службових обов’язків, а одного ув’язнено.

"З метою виявлення осіб, які зловживають службовим становищем та не придатні для подальшого проходження служби на командних посадах, в 4 окремій мотострілецькій бригаді (Алчевськ) 2 АК за наказом командира бригади проводиться перевірка командирів підрозділів на детекторі брехні. Більшість з них тимчасово усунені від виконання службових обов’язків, а одного ув’язнено", – йдеться у повідомленні.

У розвідці також повідомили про затриманння п'яного начальника штабу, якого "повернули на бітьківщину".

"5 серпня ц.р. затримано начальника штабу одного з підрозділів 9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ) 1 АК, який, кілька діб перебуваючи у стані сильного алкогольного сп'яніння, втратив здатність керувати підрозділом та адекватно реагувати на обстановку, що склалася. Командування полку намагалось приховати даний випадок, але після розголошення інформації російського офіцера після проведення службового розслідування вирішено "повернути на батьківщину", – доповідає розвідка.

Як повідомлялось, Плотницький і його оточення розкрадають кошти, які надходять терористам із РФ.