Командувач ССО: Діяльність ворожих підрозділів інформаціно-психологічних операцій проти ЗСУ максимально активізувалася

28 Липня 2020, 14:24

Командувач Сил спеціальних операцій Збройних Сил України генерал-лейтенант Ігор Луньов 28 липня під час круглого столу окреслив актуальні загрози, які існують зараз перед ЗСУ та ССО зокрема, зауваживши, що на сьогодні максимально активізувалася діяльність ворожих підрозділів інформаціно-психологічних операцій проти Збройних Сил України. Про це повідомив кореспондент Тижня.

 

Фото: АрміяInform

 

Він нагадав про співробітника СБУ, який перейшов на бік Росії і при цьому зміг передати ФСБ кілька важливих документів, в тому числі списки військовослужбовців, які брали і беруть участь в АТО/ООС, а також деякі персональні дані бійців. За його словами, деякі військовослужбовці отримують дзвінки із погрозами.

 

«Протягом останнього року ми фіксуємо збільшення кількості інформаційно-психологічних операцій як проти ЗСУ, ССО так і проти громадян України», – підкреслив командувач.

 

За словами Луньова, одна з ймовірних причин – підготовка російських військ до проведення стратегічних командно-штабних навчань «Кавказ-2020». Водночас, він  зауважив, що окремі підрозділи ССО вже перебувають у районах можливого наступу ЗС РФ і готові до протидії.

 

Нагадаємо, 9 липня Служба зовнішньої розвідки України повідомила, що Росія активізувала інформаційні спецоперації в Україні.