“Команда Льовочкіна” з “Інтера” планує запустити канал новин

26 Грудня 2013, 20:08

 "На початку 2014 року буде запущено новинний канал, директором якого має стати Назім Бедіров, головним редактором  – Лаврентій Малазонія. Очікується, що  Малазонія буде працювати над виробництвом новин, а Бедіров – над розвитком каналу загалом.  З каналом також співпрацюватиме Ігор Шувалов. ", – пише видання.

Наразі вже визначено бюджет каналу. Фінансуватиметься канал в рамках медіагрупи «Інтер».

Нагадаємо, ЗМІ стало відомо, що директор «Національних інформаційних систем» (НІС) Назім Бедіров, виконавчий директор Лаврентій Малазонія та  Ігор Шувалов, яких пов'язують з Сергієм Льовочкіним, вирішили припинити співпрацю з телеканалом «Інтер».

Новим керівником НІСу став Антон Нікітін, який наразі виконує обов'язки головного редактора і є членом правління телеканалу «Інтер».

Як розповіли виданню «Українська правда» джерела на телеканалі Інтер, "фактично тепер новинами на каналі Інтер буде займатися команда Фірташа".

Також заяву про звільнення з телеканалу написала і журналіст Ольга Червакова.

Як відомо, 1 лютого компанія K.H. Media Limited Валерія Хорошковського уклала угоду з продажу 100% акцій компанії Inter Media Group Limited компанії GDF Media Limited Дмитра Фірташа, виходячи з оціночної вартості $2,5 млрд.

7 лютого стало відомо, що Сергій Льовочкін стане партнером Фірташа в купівлі медіагрупи «Інтер». Льовочкіну належатиме частка 20%, яку він передасть в управління GDF Media Limited. Мажоритарним акціонером буде компанія Фірташа.

Нагадаємо також, що 30 листопада ЗМІ повідомили, що Льовочкін подав у відставку з посади глави АП.  За інформацією джерел, рішення Льовочкіна начебто було викликане незгодою з діями міліції щодо розгону Євромайдану в центрі Києва.  Згодом Льовочкін пояснив, що Янукович відхилив його прохання про відставку.

Позначки:
98