Колишньому прокурору Криму повідомили про підозру у держзраді

10 Лютого 2020, 16:38

Прокуратура повідомила про підозру колишньому прокурору відділу прокуратури Автономної Республіки Крим у вчиненні державної зради. Про це 10 лютого повідомила Прокуратура АР Крим.

 

Зазначається, що санкція статті передбачає позбавленням волі на строк від десяти до п'ятнадцяти років.

 

За наявними даними, колишній прокурор після окупації півострова у 2014 році перейшла на службу до незаконно створеної «прокуратури Республіки Крим».

 

Зазначається, що вона перебувала на посаді прокурора апеляційного відділу кримінально-судового управління та  брала участь у продовженні кримінального переслідування одного з керівників Меджлісу кримськотатарського народу.

 

"Своїми діями, вказаний «прокурор», перейшовши на бік ворога, надавала допомогу представникам іноземної держави в проведенні підривної діяльності проти України. На даний момент, підозрювану оголошено в розшук, вживаються всі заходи для встановлення її місцеперебування", – пишуть у повідомленні.

 

Нагадаємо, що 10 лютого СБУ передала на затвердження представникам кримських татар список для обміну полоненими з Росією. Спочатку обміняють тих, хто отримав у російських таборах по 15-17 років.