Про це він сказав у суді на допиті як свідок у кримінальній справі про законність митного оформлення 11 млрд куб. м газу "РосУкрЕнерго".
Бузюн повідомив, що засумнівався в наявності підстав для застосування цієї процедури на нараді, що проходила 27 лютого 2009 року в кабінеті колишнього начальника Енергетичної регіональної митниці Олександра Конєва, на якій обговорювалося питання митного переоформлення зазначених 11 млрд куб. м газу.
За його словами, на тій нараді Конєв проінформував її учасників про лист від Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" з резолюцією голови Державної митної служби Анатолія Макаренка про анулювання вантажних митних декларацій на 11 млрд куб. м газу на той момент оформленого в режимі "транзит" і про подальше переведення його в режим "імпорт".
За даними Бузюна, зазначений газ на той момент перебував під митним контролем і в такий спосіб до моменту вивозу або зміни режиму товару з режиму "транзит" на режим "імпорт" ВМД на нього не могла бути анульована.
Свідок також зазначив, що робив зауваження щодо застосування цієї процедури лише усно і його слова не були зафіксовані, тому що протокол наради не вівся.
При цьому Бузюн не мав зауважень щодо законності самої процедури митного оформлення газу.
Печерський районний суд Києва призначив наступне засідання в справі "РосУкрЕнерго" на 8 листопада.
Нагадаємо, 5 липня Апеляційний суд Києва повернув кримінальну справу про розтрату 11 млрд куб. м газу компанії "РосУкрЕнерго" на розгляд у Печерський райсуд у новому складі суду зі стадії розгляду по суті.
У такий спосіб суд апеляційної інстанції задовольнив апеляцію Генеральної прокуратури на рішення Печерського райсуду від 26 квітня про повернення їй зазначеної справи для перевірки повноти досудового слідства.
У рамках цієї справи порушені кримінальні справи стосовно колишнього першого заступника голови правління Нафтогазу Ігоря Діденка, колишнього Голови Державної митної служби України (ДМСУ) Анатолія Макаренка, колишнього начальника Енергетичної регіональної митниці ДМСУ К. та колишнього заступника начальника відділу митного оформлення №2 Енергетичної регіональної митниці ДМСУ Тараса Шепітька.
5 вересня Печерський районний суд Києва визнав винним у скоєнні службового злочину Діденка й обрав йому покарання у вигляді трьох років позбавлення волі з відстрочкою виконання вироку на три роки.